У зв’язку з появою в окремих засобах масової інформації публікацій, що містять недостовірні та такі, що вводять в оману твердження щодо діяльності академічної спільноти НУОЗ України імені П. Л. Шупика, а також щодо ефективності та безпечності вакцинації, співробітники університету та здобувачі освіти ініціювали проведення позачергового засідання Вченої ради.

Під час засідання члени Вченої ради одностайно засудили поширення інформації, яка не відповідає фактичним даним, науковим доказам та принципам професійної медичної етики. Такі дії суперечать етичному кодексу лікаря, підривають довіру до системи охорони здоров’я та можуть негативно впливати на громадське здоров’я.

Вчена рада наголосила, що питання імунопрофілактики ґрунтується виключно на доказовій медицині, міжнародних рекомендаціях та багаторічних результатах наукових досліджень. Вакцинація є одним із найбільш ефективних та безпечних інструментів профілактики інфекційних захворювань, що підтверджено світовою медичною спільнотою.

Університет і надалі дотримуватиметься високих стандартів академічної доброчесності, відкритості та відповідальності, забезпечуючи суспільство достовірною, науково обґрунтованою інформацією з питань охорони здоров’я.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 17% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 17% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 17% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу