Google search

 
 

11 лютого кафедра кардіології НУОЗУ імені П.Л. Шупика провела безкоштовні факультативні заняття для сімейних лікарів, кардіологів, терапевтів, акушер-гінекологів з усієї України.

Цей захід створений для популяризації доказової медицинии, а також детального розбору суперечливих клінічних випадків.

Зустріч розпочала д.мед.н., професор, керівник експертно консультативно-діагностичного та лікувального центру міокардиту і кардіоміопатій ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска», генеральний секретар Всеукраїнської асоціації кардіологів Несукай Олена Геннадіївна. Вона зупинилася на сучасній ідеології лікування ішемічної хвороби серця, особливу увагу зосередила на медикаментозній терапії.

Про всі тонкощі лікування гіпертензії у вагітних та підхід «Думати глобально, діяти локально - вибір «правильного діуретика», - розповіла к.мед.н., провідний науковий співробітник ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» Лиманська Аліса Юріївна.

Актуальною для більшості лікарів є тема контролю ліпідів у пацієнтів з артеріальною гіпертензією. Чи це можливо роботи в повсякденній практиці? Як збільшити комплайєнс пацієнтів? На ці питання відповідав д.мед.н., доцент кафедри сімейної медицини ФПДО та кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації ЛНМУ ім. Данила Галицького Скибчик Василь Антонович.

Попередити ускладнення хронічної серцевої недостатності, а також зменшити необхідність госпіталізації можливо за правильного призначення діуретичної терапії на амбулаторному етапі. Дуже детально цю проблему висвітлила к.мед.н., старший науковий співробітник відділу  серцевої недостатності ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України Ткач Наталія Альбертівна.

Сучасна ситуація в Україні ставить виклики не тільки перед військовими, але й перед лікарями. Чи повинен кардіолог стати психологом? Проф. д.мед.н., завідувач кафедри кардіології НУОЗУ ім. П.Л. Шупика, президент ГО “Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини” Долженко Марина Миколаївна обговорила з лікарями особливості діагностики у кардіологічних  пацієнтів ознак депресії, стресу та посттравматичного розладу.

Такі зустрічі вже є доброю традицією серед медиків. Цінність факультативу в прямому зв’язку лекторів та слухачів: протягом виступу лікарі мають можливість залишати свої питання у коментарях, отримати на них розгорнуті відповіді доповідача.

Кожну суботу об 11.00 на порталі MedUa відбуваються новий захід, більш детально про який можна дізнатися на Webcardio.org та на MedUa.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також