19 жовтня 2022 року відбулось засідання вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Проводив засідання заступник голови вченої ради, чл.-кор. НАМН України професор Олександр Толстанов, в. о. ректора.

Враховуючи воєнний стан в Україні, засідання вченої ради проводилось у дистанційному форматі, з дотриманням заходів безпеки.

Вчена рада розглянула матеріали та затвердила рішення з основного питання порядку денного «Міжнародне співробітництво та перспективи інтернаціоналізації освіти», підготовлені проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва професором Олесею Гульчій та деканом деканату по роботі з іноземцями професором Валерієм Бугром.

Розглядаючи кадрові питання, вчена рада затвердила рішення вченої ради УДІР за результатами звіту завідувача кафедри медичної та лабораторної генетики чл.-кор. НАМН України професора Наталії Горовенко за період з жовтня 2017 року по жовтень 2022 року та присвоїла вчені звання професора по кафедрі: офтальмології - д.мед.н. доценту Юрію Барінову, дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії - д.мед.н. доценту Олександру Бредуну та д.мед.н. доценту Ілоні Косаківській, акушерства, гінекології та медицини плода - д.мед.н. доценту Сергію Вдовиченку та д.мед.н. доценту Оксані Щуревській, акушерства, гінекології і репродуктології - д.мед.н. доценту Людмилі Воробей, діабетології - д.мед.н. доценту Надії Жердьовій, ортопедичної стоматології д.мед.н. доценту - Павлу Леоненку, паліативної та хоспісної медицини - д.мед.н. доценту Анатолію Царенку, вчене звання доцента по кафедрі: стоматології - к.мед.н. Аллі Андрусенко та к.мед.н. Максиму Дорошенку, фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини - к.мед.н. Володимиру Голику, сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги - к.мед.н. Людмилі Матвієць, дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації - к.мед.н. Оксані Назар, терапевтичної стоматології - к.мед.н. Еллі Павленко, кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій - к.мед.н. Сергію Судакевичу, педіатрії - к.мед.н. Тамарі Тараненко.

Вчена рада затвердила індивідуальні плани наукових робіт здобувачів ступеня доктора філософії, звіти за результатами виконання науково-дослідних робіт кафедр, локальні нормативні акти та змісти наукових періодичних видань.

Наступне засідання вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика заплановано на 16 листопада 2022 року.