Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика вкотре підтвердив свій високий професійний рівень в системі управління якістю.

Упродовж трьох днів команда міжнародних експертів від компанії DQS (ФРН) проводила ресертифікаційний аудит у структурних підрозділах Університету: аналізувалася документація, описи системи, підтверджувалася дієвість процесів, надійність та перспективність їх розвитку.

18-го листопада на заключній нараді, яку відкрив ректор академік НАМН України професор Юрій Вороненко, аудитори відзначили значний професійний рівень фахівців Університету та прихильність його системи управління високому рівню вимог, що висувають міжнародні стандарти.

Як результат ресертифікаційного аудиту, в Університеті не виявлено невідповідностей!

Тепер колектив НУОЗ України імені П. Л. Шупика очікує остаточного підтвердження результатів роботи експертів в німецькому органі сертифікації DQS та отримання нового сертифікату.