Google search

 
 

26 вересня в НУОЗ України імені П. Л. Шупика пройшла перша «Година запитань до ректора». Адміністрація університету на чолі з ректором, академіком НАМН України, професором В’ячеславом Камінським відповідала на запитання студентів першого курсу.

«Щоб стати ректором, потрібні жага до навчання, принциповість, важка праця та наполегливість», – поділився рецептом В’ячеслав Камінський, відповідаючи на запитання першокурсника.

Студентів також цікавили питання: отримання грантів, забезпечення стипендіями, академічної мобільності, організації навчального процесу, студентського самоврядування тощо.

Про правила, вимоги та можливості для студентів взяти участь у програмах академічної мобільності з урахуванням умов воєнного стану розповів проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Олег Шевченко. Він також запросив студентів до співпраці з залучення та отримання освітніх і наукових грантів.

Завідувач навчально-методичного відділу, професор Лариса Бабінцева проінформувала студентів, що адміністрація університету сприяє максимальному забезпеченню студентів стипендіями. Вона також розповіла про можливість отримання гранту від МОН України, про плани навчально-методичного відділу щодо організації зворотного зв’язку та про проведення анонімного анкетування студентів.

Уповноважений з антикорупційної діяльності Юрій Сіденко ознайомив студентів із заходами та аспектами боротьби з корупцією в університеті.

Проректор з науково-педагогічної роботи, голова вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика, чл.-кор. НАМН України, професор Олександр Толстанов, відповідаючи на запитання студентів, поділився власним досвідом навчання в закладі вищої освіти, а також від імені адміністрації університету пообіцяв, що подібні зустрічі будуть проходити регулярно.

Голова студентського самоврядування Ярослав Начеса ознайомив із структурою, завданнями та заходами студентського самоврядування, а також провів зі студентами перше організаційне засідання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також