Шість днів поспіль минулого тижня (з 17 по 22 вересня 2024 року) в НУОЗ України імені П.Л. Шупика відбувалися комплексні тренінги для лікарів від «МедГлобал Україна».
Близько 70 викладачів кафедр невідкладних станів, симуляційних центрів закладів вищої медичної освіти та лікарів практичної ланки (анестезіологи, педіатри, працівники швидкої медичної допомоги) пройшли навчання та вдосконалення практичних навичок з базової підтримки життєдіяльності (BLS), розширеної серцево-судинної підтримки (ACLS) та розширеної педіатричної підтримки життєдіяльності (PALS). Програма навчання та тренування відповідає протоколам порятунку життя від Американської асоціації серця (AHA).
Вже стало традицією подібні тренування проводити на базі Навчально-виробничого центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка нашого університету.
Заняття проводили експерти-тренери Асма Усуф Алі, Алісія Бін та Крістен Девіс, які мають значний досвід надання допомоги з невідкладних станів та проведення подібних тренувань. Учасники тренінгів мали чітку щоденну програму навчання та за відповідною тематикою опанували практичні навички на різних станціях з використанням муляжів та обладнання центру, доповнювали теоретичні знання під час ознайомлення з відео-сюжетами та презентаціями.
Учасники тренінгу отримали сертифікат міжнародного зразку, а також будуть мати можливість пройти навчання на отримання сертифікату тренера з правом викладати положення протоколів невідкладної допомоги від Американської асоціації серця (AHA).
НУОЗ України імені П.Л. Шупика планує й надалі продовжувати співпрацю з благодійною некомерційною організацією «МедГлобал Україна» в рамках меморандуму та сприяти посиленню теоретичної та практичної підготовки медичного персоналу, викладачів ЗВО з питань невідкладної допомоги.