Search

 
 

Наприкінці минулого місяця конкурсна комісія з відбору претендентів визначила переможців для включення до складу груп експертів Міністерства охорони здоров’я України за відповідними напрямами діяльності.

Наказом МОЗ України від  12.01.2023 р. № 65 був оголошений конкурс з відбору претендентів для включення до складу груп експертів МОЗ України за напрямами: «Кардіологічна та кардіохірургічна допомога», «Камбустіологічна допомога», «Травматологія та ортопедія», «Психіатрична допомога», «Онкологічна допомога» тощо. 

До участі у конкурсі допускалися особи, які відповідали високим, заздалегідь визначеним вимогам професійної, наукової  діяльності тощо. Членами комісії оцінювалися також пропозиції кандидатів щодо стратегічного бачення з розвитку системи охорони здоров’я за напрямом роботи групи.

За результатами голосування членів конкурсної комісії, від НУОЗ України імені П.Л. Шупика  переможцями конкурсу  стали:

за напрямом «Кардіологічна та кардіохірургічна допомога»:

  • член-кор. НАМН України професор Борис Тодуров;

за напрямом «Неврологічна та нейрохірургічна допомога»:

  • професор  Тетяна Слободін; 

за напрямом «Психіатрична допомога»:

  • професор Вячеслав Мішиєв;

за напрямом «Комбустіологічна допомога»:

  • професори Георгій Козинець  та Олександр Жернов;

за напрямом «Травматологія та ортопедія»:

  • професор Микола Анкін. 

Таким чином, кандидати від НУОЗУ України імені П.Л.Шупика  увійшли до складу п'яти із восьми профільних груп експертів МОЗ України.

Щиро вітаємо наших колег - переможців конкурсу та бажаємо успіхів, професійних реалізацій з метою подальшого розвитку системи охорони здоров’я та збереження здоров’я населення нашої країни.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу