Відбулось чергове щомісячне засідання Комісії вченої ради з клінічної роботи НУОЗ України імені П. Л. Шупика (далі – Комісія) під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи, професора Раїси Моісеєнко.

На Комісії було обговорено ряд питань щодо клінічної діяльності кафедр, зокрема впровадження Стратегії утворення Університетської клініки Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика на 2021- 2025 роки та питання навантаження з лікувально-діагностичної роботи науково-педагогічних працівників.

Розглянуто шляхи реалізації наступного етапу Стратегії: формування багатопрофільності медичної допомоги шляхом створення консультативно-діагностичного центру, як структурного підрозділу Університетської клініки для надання високоспеціалізованої консультативної допомоги.