На кафедрі акушерства і гінекології №1 для лікарів-акушерів-гінекологів розпочинається виїзний цикл ТУ «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії розпочинається цикл ТУ «Сучасні аспекти проведення регіонарної анестезії», який триватиме до 24 травня 2019 р.
На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання гематології та трансфузіології», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі організації і економіки фармації для лікарів та членів фармакотерапевтичних комісій ЗОЗ розпочинається цикл ТУ «Основи формулярної системи у закладах охорони здоров’я», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі хірургії і проктології для зав. і хірургів хірургічних відділень лікарень і поліклінік розпочинається цикл ТУ «Сучасна відеолапароскопічна та малоінвазивна хірургія», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі хірургії і проктології розпочинається цикл ТУ «Сучасні хірургічні аспекти в ендокринології», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Акушерство та гінекологія», який триватиме до 17 червня 2019 р.
На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Гематологія», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Трансфузіологія», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Бактеріологія», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі онкології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Ендоскопія», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається виїзний цикл ПАЦ зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»(очно-заочний з елементами дистанційного навчання), який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається виїзний цикл ПАЦ зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»(очна частина), який триватиме до 24 травня 2019 р.
На кафедрі хірургії і проктології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Хірургія», який триватиме до 19 червня 2019 р.
На кафедрі вірусології розпочинається цикл стажування зі спеціальності «Вірусологія» (для лікарів, що підтверджують звання лікар-спеціаліст), який триватиме до 26 червня 2019 р.
На кафедрі мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю для лікарів, що підтверджують звання «лікар-спеціаліст» розпочинається цикл стажування з бактеріології, який триватиме до 19 червня 2019 р.
Вівторок 21.05
Науково-практична конференція з дистанційного навчання«Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» (у режимі відео-конференції). м. Київ – Вінниця – Житомир. Детальніше тут:https://www.facebook.com/events/354078888536288/
На кафедрі терапевтичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування в стоматології», який триватиме до 20 червня 2019 р.
На кафедрі терапевтичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування в стоматології» (Цикл, що проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 20 червня 2019 р.
На кафедрі терапевтичної стоматології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Терапевтична стоматологія», який триватиме до 20 червня 2019 р.
На кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Акушери-гінекологи) (Секція анестезіології), які триватиму до 23 травня 2019 р.
Науково-практична конференція з дистанційного навчання«Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб» (у режимі відео-конференції). м. Київ – Вінниця – Житомир. Детальніше тут: https://www.facebook.com/events/1467988113336899/
На кафедрі медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини розпочинається цикл ТУ «Засоби відновлення та стимуляція працездатності спортсменів» (Секція спортивної медицини), який триватиме до 21 червня 2019 р.
На кафедрі функціональної діагностики розпочинається цикл ТУ «Ехокардіографія», який триватиме до 5 червня 2019 р.
На кафедрі онкології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Онкогінекологія», який триватиме до 21 червня 2019 р.
На кафедрі організації і економіки для провізорів-організаторів, що підтверджують звання провізор-спеціаліст розпочинається цикл стажування зі спеціальності «Організація і управління фармацією», який триватиме до 21 червня 2019 р.
Симпозіум «Первинні імунодефіцити – шлях в доросле життя» в рамках Центрально-Східноєвропейської програми «J-Project». м. Тернопіль. Детальніше тут: https://www.facebook.com/events/831889080499286/
На кафедрі громадського здоров’я розпочинається виїзний цикл ТУ «Методи визначення і оцінки фізичного здоров’я дітей», який триватиме до 24 червня 2019 р.
На кафедрі медичної лабораторної генетики для викладачів ВНМ(Ф) закладів та закладів післядипломної освіти та наукових співробітників розпочинається цикл ТУ «Актуальні проблеми медичної генетики», який триватиме до 6 червня 2019 р.
На кафедрі судової медицини для викладачів ВМНЗ та закладів ПО розпочинається цикл ТУ «Вибрані питання судово-медичної експертизи», який триватиме до 31 травня 2019 р.
На кафедрі управління охороною здоров'я розпочинається виїзний цикл ТУ «Управління якістю медичної допомоги»(Очно-заочний з елементами ДН), який триватиме до 25 травня 2019 р.
На кафедрі громадського здоров’я розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Загальна гігієна», який триватиме до 24 червня 2019 р.
На кафедрі торакальної хірургії та пульмонології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Хірургія), які триватиму до 27 червня 2019 р.
На кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Акушери-гінекологи) (Секція анестезіології), які триватиму до 28 травня 2019 р.