26 квітня 2024 року відповідно до засад «Європейської політики з досягнення здоров’я на XXI століття» в Україні за участі представників НУОЗ України імені П. Л. Шупика (кафедра паліативної та хоспісної медицини) і провідних фахівців з різних спеціальностей було проведено медичний форум «Роль первинної медичної допомоги в системі охорони здоров'я» щодо безперервної освіти сімейних лікарів та лікарів інших спеціальностей.

Тематика медичного форуму охоплювала сучасні аспекти забезпечення високого рівня безперервного та доступного надання медичної допомоги різним верствам населення.

Для участі у медичному форумі зареєструвалися понад 3900 лікарів з різних спеціальностей з усіх областей України. З доповідями на форумі виступили науково-педагогічні працівники НУОЗ України імені П. Л. Шупика та різних закладів і установ України.

Кількість фахівців, що переглянули відео (користувач враховується лише один раз, навіть якщо він не одноразово переглядав ролик, у тому числі на різних пристроях) – 2700 лікарів, загальна кількість переглядів – 5500.

У рамках медичного форуму професор кафедри паліативної та хоспісної медицини Олег Шекера провів майстер-клас на тему «Туберкульоз у практиці сімейного лікаря», який зареєстрований як окремий захід БПР лікарів.

Учасники медичного форуму отримають сертифікати згідно з вимогами Центру тестування МОЗ України.

Актуальність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів